Z całego serca polecam Wesołego Tygryska! Mam dwoje dzieci w tym przedszkolu – trzyletnią córkę i pięcioletniego synka. Są w innych grupach, ale w obu Panie wychowawczynie są bardzo opiekuńcze i kompetentne. Udało im się nawet pokonać wewnętrzny opór mojego małego buntownika przed nauką literek, co z początku wydawało się być zadaniem niewykonalnym! Buntownikiem pozostał, ale teraz to głównie na zajęciach karate.