Moje dziecko uczęszcza do „Wesołego Tygryska” już drugi rok. Zawsze chętnie przychodzi do przedszkola i zawsze niechętnie z niego wychodzi.
W przedszkolu dzieci nie oglądają telewizji i opieka nad nimi nie polega na odpaleniu im bajki i czekaniu „byle do 18” (jak to było w poprzednim przedszkolu)… Nauczyciele są ciepli, łatwo nawiązujący kontakty z dziećmi. To są prawdziwi nauczyciele z powołania!
Jeśli chodzi o zajęcia to dla każdego coś dobrego. Kasia chodzi na karate i język angielski.
Gorąco polecam!
