Gorąco polecam. Moja starsza córka chodziła od roku 2011 były również zajęcia z baletu, gimnastyka korekcyjna, szachy, ceramika. Byliśmy zadowoleni i teraz od 2 lat chodzi nasz syn. Dodam jeszcze że dzieciaki nasze to niejadki a w przedszkolu to nawet dokładki proszą pewnie ciocia Basia lepiej gotuje od mamy
Mamy jeszcze trzecie dziecko i na pewno będzie uczęszczać do Wesołego Tygryska.